ChevronLeftLongChevronRightLongasidearrowcartCheckcheckedCheckGreenCheckRedchevron-down-whitechevron-downChevronDownChevronUpcontactdownload-clouddownloadEmailBlueEmailRedenCheckEyelockmagnifymenuminusPinBluePinRedplplus

Giełda wierzytelności

Giełda należności EBOF to nowoczesne narzędzie wsparcia pionów operacyjnych spółki EBOF i unikalna konstrukcja pozwalająca na szybszy i przejrzysty serwis w dochodzeniu środków. To element kompleksowego rozwiązania naszego procesu serwisu należności zleconych.
Giełda należności jest doskonałym uzupełnieniem analizy kontrahenta i uzupełnieniem strategii windykacyjnej.

Partnerzy

PWG – Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o.

PWG – Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o.

Misją Polskiej Wywiadowni Gospodarczej Sp. z o.o. (PWG) jest dostarczanie aktualnych i wiarygodnych informacji w rozwiązaniach skierowanych do małych firm, korporacji, a także instytucji publicznych.

Specjalizja

Specjalizacja PWG to Big Data – pozyskiwanie i analiza olbrzymich ilości informacji gospodarczych w celu poznania rzeczywistego obrazu danego podmiotu gospodarczego. PWG to innowacyjne rozwiązania, produkty dedykowane, doświadczenie, wiedza ekspercka oraz smart data processing. Autorskie rozwiązania wdrożone przez Polską Wywiadownię Gospodarczą stały się nowymi standardami w branży. Więcej o naszym partnerze dowiesz się tutaj.