Przeglądaj długi

Aktualna wartość 5786 wierzytelności wystawionych na sprzedaż: 51 800 188 PLN

Przeglądaj długi

O nas

Europejskie Biuro Ochrony Finansów powstało z myślą o Przedsiębiorcach. Wieloletnie doświadczenie w branży windykacyjnej, tysiące poprowadzonych spraw w Polsce i za granicą oraz niestabilność polskiego rynku sprawiły, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora B2B udostępniamy Państwu narzędzie chroniące Wasze pieniądze.

Naszym celem nadrzędnym jest Państwa spokój oraz bezpieczeństwo Państwa finansów.

Znajomość rynku i szacunek dla relacji handlowych w połączeniu ze skutecznością działań windykacyjnych sprawiają, iż Państwa cash-flow chroniony jest w najlepszy możliwy sposób.

Europejskie Biuro Ochrony Finansów działa tylko i wyłącznie w sektorze B2B. Obce jest nam szablonowe podejście do zlecenia, ponieważ nie obsługujemy wierzytelności masowych. Dla nas każde zlecenie stanowi odrębną całość, nad którą pracuje zespół doświadczonych ludzi, przygotowując strategię windykacyjną dostosowaną do indywidualnego przypadku.

Właśnie to wyróżnia nas na tle Konkurencji.

Copyright © 2017 EBOF - Europejskie Biuro Ochrony Finansów

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Akceptuję